כדדק

טיפול בהתקרחות

טיפול בהתקרחות – המראה המגולח

מיקרו פיגמנטציה התגלתה כפתרון מהפכני עבור אנשים הנאבקים בהתקרחות ומבקשים לאמץ את המראה המגולח. טכניקה זו כוללת השתלת פיגמנטים על הקרקפת, יצירת מראה של זקיקי שיער ויצירת אשליה של ראש מגולח היטב. על ידי שכפול קפדני של הדפוס הטבעי, הצפיפות והצבע של זקיקי השיער, שיטת המיקרו פיגמנטציה מספקת קו שיער מציאותי וחלק הכולל שימוש בציוד ובטכניקות מיוחדות. טיפול זה ניתן להתאמה אישית ויכול לתת מענה לדרגות שונות של נשירת שיער, החל מנסיגת קווי שיער ועד התקרחות מלאה. שיטה זו מציעה פתרון עמיד לאורך זמן ויוצרת מראה מלוטש ואופנתי ללא מאמץ.

טיפול בהתקרחות גברים

טיפול בהתקרחות גברים

טיפול בהתקרחות גברים נחשב לטיפול אסתטי. הוא נדרש לטובת הסתרת קרחת ו/או צלקות על הראש. אחת השיטות הפופולאריות והבטוחות היא על ידי החדרת פיגמנטים לשכבת העור העליונה. מדובר על הליך קצר, בטוח ויעיל וללא תופעות לוואי. מיקרו פוליק – המרכז הישראלי להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע מפורט.

טיפול בהתקרחות גברים – באמצעות מכשור מיוחד

טיפול בהתקרחות גברים בשיטת הפיגמנטציה נעשה על ידי הזרקת פיגמנטים באמצעות מכשור מיוחד. טיפול אחר מורכב ויקר יותר הינו השתלת שיער. בכל אופן, פיגמנטציה מבוקשת בגלל שהתוצאות הן נהדרות. הצבע הנבחר הינו זהה לצבע השיער הקיים, כך, שלאחר סיום הפרוצדורה מוסתרת הקרחת ונוצר משטח אחיד בין התוספת והשיער הקיים. לא ניתן להבדיל ביניהם במבט או במגע. עושים שימוש בפיגמנטים המיוצרים ממינרלים ייחודיים ללא תוספת או עיבוד של כימיקלים. ההחדרה נעשית לעומק של מילימטר או שניים ואינה פוגעת בנימי דם, בזקיקי שיער טבעיים שעדיין מתפקדים ובכל רקמה אחרת.  הפיגמנטים נאחזים היטב בשכבת האפידרמיס העליונה של העור ונשמרים חיוניים לאורך שנים. יש צורך לתחזק את הצבע אחת לשנה. כל התהליך מאושר על ידי משרד הבריאות.

תהליך מסודר

קרחות נוצרות עקב נשירת שיער טבעית, בעקבות מחלות הגוררות טיפולים כימיים, בגלל שימוש בחומרים מזיקים ועוד. צלקות נוצרות, לרוב, עקב  חבלות ותאונות. בעת הפגישה הראשונה יש צורך לאבחן מצב הקרקפת והשיער. במהלכה אף בוחרים בגוון פיגמנט הרצוי. בפגישות הבאות מבצעים את החדרת החומרים. המטפלת מיומנת בהזרקת כמות החומר הרצויה לנקודה המתאימה ביותר. במידת הצורך אף משתמשת בחומר מאלחש. המראה האחיד מוסיף רבות לביטחונם העצמי.

מרכז בעל שם ההולך לפניו

מיקרו פוליק – המרכז הישראלי להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז מתמחה בתחום ומומלץ לקבל אצלו טיפול מקצועי עם יחס אישי. השירות מקיף וכולל ייעוץ ספציפי לכל לקוח ולכל סיטואציה קיימת, הקפדה ופרפקציוניזם, מחירים נוחים ועוד. מנהלת אותו מומחית בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח להעמיד את יכולותיה וכישוריה לטובת נוספים.

טיפול נגד התקרחות

טיפול נגד התקרחות

טיפול נגד התקרחות נועד לשיפור המראה האסתטי עבור גברים ונשים הרוצים בו. אחד מהטיפולים המבוקשים הינו פיגמנטציה שמשמעותו יצירת מראה של זקיקי שיער ויצירת אשליה של ראש מגולח היטב. מדובר על החדרת פיגמנטים לשכבת העור העלינוה הקרויה אפידרמיס. מיקרו פוליק – המרכז הישראלי להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב חשיבות.

טיפול נגד התקרחות – בתהליך האורך מספר מפגשים

טיפול נגד התקרחות נעשה בקליניקה מסודרת ומאובזרת וכולל מספר מפגשים. הראשון ביניהם נועד לאבחון השיער, הקרחת והקרקפת. בשלב זה גם יש לבחור את הפיגמנט התואם לצבע השיער הקיים. הרצון והצורך הוא למלא קרחות דלילות באופן שתיווצר אחידות עם השיער הקיים. כך לטובת מראה אחיד שלא ניתן לזהותו במראה או במגע. התהליך בטוח לחלוטין. החדרת הנוזלים נעשית באמצעות מכשור אלקטרוני מיוחד אשר בקצהו מותקנות מחטים זעירות. החומר מוחדר למילימטר אחד או שניים כך שאין חשש לפגיעה בנימי דם או בזקיקי שיער שעדיין מתפקדים. הפיגמנטים מיוצרים ממינרלים טבעיים ללא תוספת או עיבוד של כימיקלים כלשהם. לכן, הם וכל התהליך מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות. הפיגמנטים מצליחים להיאחז היטב ברקמות העור ונשארים שם לזמן ארוך.

יתרונות

להליך הנ"ל יש יתרונות רבים ולכן הוא מבוקש. הסיבות להתקרחות שונות. כך עקב נשירת שיער טבעית, בעקבות מחלות הדורשות טיפולים כימיים, בגלל שימוש בחומרים מזיקים ועוד. הוא, למשל, זול  משמעותית ביחס להשתלת שיער שנעשית לטובת אותה מטרה. הוא אף מוסיף רבות לביטחון העצמי של הלקוח.  לאחר סיום הפרוצדורה יש צורך לתחזק את הצבע אחת לשנה כדי לשמור על חיוניותו. לאחר מספר שנים הצבע דוהה וניתן לחזור שנית על התהליך.

מרכז ידוע

מיקרו פוליק – המרכז הישראלי להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז מתמחה בתחום ומומלץ לקבל אצלו טיפול מקצועי המלווה ביחס אישי. השירות מקיף וכולל ייעוץ לכל לקוח מתלבט, הקפדה ופרפקציוניזם, מחירים נוחים ועוד. מנהלת אותו מומחית בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח לשרת נוספים.

בדיקת התקרחות

בדיקת התקרחות

בדיקת התקרחות נדרשת, בין היתר, לטובת פיגמנטציה. במקרים שהדבר מתאפשר אז ניתן להסתיר קרחת תחת מעטה פיגמנטים המוחדרים לשכבת העור העליונה בקרקפת. מדובר בתהליך בטוח שאינו יקר המביא עימו תוצאות נהדרות. הוא מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות. מיקרו פוליק – המרכז הישראלי להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב.

בדיקת התקרחות – על ידי מומחים לנושא

בדיקת התקרחות נעשית אצל רופאי עור המבררים את הסיבה לבעיה.  קרחות נוצרות עקב נשירת שיער טבעית, בעקבות מחלות הדורשות טיפולים כימיים, בגלל שימוש בחומרים מזיקים ועוד. צלקות נוצרות, לרוב, עקב  חבלות ותאונות. בכל המקרים הנ"ל ניתן להסתיר קרחות על ידי החדרת פיגמנטים הנאחזים היטב בשכבת האפידרמיס העליונה של העור. מדובר על חומרים המיוצרים ממינרלים ייחודיים ללא תוספת או עיבוד של כימיקלים. ההחדרה היא בת מילימטר אחד או שניים כך שאין נוצרת פגיעה בכלי דם או בזקיקי שיער שעדיין מתפקדים. לצורך ביצוע הפרוצדורה משתמשים במכשיר מיוחד שבקצהו מחטים עדינות ודקות. לאחר סיום התהליך נוצר משטח צבע אחיד המתלכד היטב עם השיער הקיים כך שלא ניתן להבדיל ביניהם. לא במגע ולא במראה. יש צורך לתחזק את הצבע אחת לשנה כדי לשמור על חיוניותו. לאחר מספר שנים הצבע דוהה וניתן לחזור שנית על התהליך.

תהליך במספר פגישות

הפגישה הראשונה נועדה לבדיקת ואבחון הקרחת, העור והשיער. במקרים של קיום צלקות – לוודא שהן הגלידו. בשלב זה אף בוחרים בגוון הפיגמנט הרצוי. בפגישות הבאות מבצעים את החדרת החומרים. המטפלת יודעת להזריק את כמות החומר הרצויה לנקודה המתאימה. המראה האחיד מוסיף רבות לביטחונם העצמי.

מרכז עם מוניטין מוכח

מיקרו פוליק – המרכז הישראלי להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז מתמחה בתחום ומומלץ לקבל אצלו טיפול מקצועי המלווה ביחס אישי. השירות מקיף וכולל ייעוץ פרטני לכל לקוח מתלבט, הקפדה ופרפקציוניזם, מחירים נוחים ועוד. מנהלת אותו מומחית בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהשתלמויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. היא תשמח להעמיד את יכולותיה וכישוריה המוכחים לטובת נוספים.

קבע פגישת ייעוץ עוד היום ואחזור אליך בהקדם

עוד בנושא

הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער לגברים

הדמיית שיער לגברים – מיקרו פוליק הדמיית שיער לגברים נועדה למילוי קרחות קיימות ו/או להסוואת צלקות על הקרקפת. מדובר על פרוצדורה הקרויה פיגמנטציה. במהלכה מחדירים

קרא עוד >>
טשטוש ותיקון צלקות מהשתלת שיער

שיטת המיקרו פיגמנטציה מהווה פתרון לטשטוש צלקות ולספק לאנשים תחושת ביטחון מחודשת. היא כוללת הטמעת פיגמנטים על האזורים המצולקים. מיקרו פיגמנטציה מסווה את הצלקת ביעילות,

קרא עוד >>
הדמיית שיער תחזוקה

הדמיית שיער תחזוקה מקצועית הדמיית שיער תחזוקה נדרשת אחת לשנה או לפי הצורך. הסיבה לכך היא שהפיגמנטים בתוך שכבת העור העליונה דוהים בהדרגה. התחזוקה פותרת

קרא עוד >>