כדדק

הדמיית שיער תחזוקה

הדמיית שיער תחזוקה מקצועית

הדמיית שיער תחזוקה נדרשת אחת לשנה או לפי הצורך. הסיבה לכך היא שהפיגמנטים בתוך שכבת העור העליונה דוהים בהדרגה. התחזוקה פותרת בעיה באופן זמני כי לאורך זמן הצבעים דוהים כליל ויש צורך לחזור על תהליך הפיגמנטציה מחדש. כל הפרוצדורות הללו בטוחות ונעשות ללא תוצאות לוואי כלשהן. מיקרו פוליק – המרכז הישראלי להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע חיוני.

הדמיית שיער תחזוקה – באמצעות מכשור מיוחד

הדמיית שיער תחזוקה נעשית באמצעות מכשור אלקטרוני מיוחד. מדובר על אותו סוג של מכשיר שמבצע את הפיגמנטציה הבסיסית. בקצהו מותקנות מחטים זעירות ועדינות המסוגלות להחדיר את הפיגמנטים למרחק של מילימטר או שניים לכל היותר. הן אינן פוגעות בנימי דם או בזקיקי שיער שעדיין מתפקדים. החומרים מיוצרים ממינרלים טבעיים ללא תוספת או עיבוד של כימיקלים. כל ההליך בטוח ואף מאושר על ידי משרד הבריאות. הפיגמנטים מצליחים להיאחז היטב בשכבת העור העלינה ונשארים שם זמן רב. לטובת תחזוקה איכותית יש לבחור את אותו גוון פיגמנט קיים. הוא מחזק אותו ותורם ליצירת מחודשת של משטח המדמה היטב מראה של זקיקי שיער המתמזגים היטב בשיער קיים. תחזוקה שוטפת מונעת דהיית חומר ומרחיקה את הצורך בביצוע פיגמנטציה חדשה.

יתרונות לתחזוקה איכותית

הסיבות להתקרחות שונות. לרוב הקרחת נוצרת עקב נשירת שיער טבעית, בעקבות מחלות הדורשות טיפולים כימיים, בגלל שימוש בחומרים מזיקים ועוד. במקרים אחרים עקב השתלות שיער שאינן מוצלחות או שנכשלו לגמרי. מילוי רווחים קיימים תורם למראה אסתטי ולקוח המקפיד על כך ישמח שהמראה הנ"ל יישמר בכל רגע נתון. לכן חשיבות התחזוקה בעיניו.

מרכז ידוע ומוכר

מיקרו פוליק – קליניקה מקצועית להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז מתמחה בתחום ומומלץ לקבל אצלה טיפול מקצועי המלווה ביחס אישי. השירות מקיף וכולל ייעוץ לכל לקוח מתלבט, טיפול אינדיווידואלי בהתאמה מרבית, הקפדה ופרפקציוניזם, מחירים נוחים ועוד. מנהלת אותו מומחית בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח להעמיד יכולותיה המוכחות לטובת נוספים.

הדמיית שיער תחזוקה

תיקון הדמיית שיער

תיקון הדמיית שיער נעשית במקרים ספציפיים לטובת  שיפור המראה האסתטי הנדרש. יש להבחין בין תחזוקת פיגמנטציה כללית לתיקון מקומי ומוגדר. כל תהליך כזה נעשה באמצעות מכשור ייחודי שבקצותיו מחטים זעירות ודקות ועם פיגמנטים טבעיים. הפרוצדורות בטוחות לחלוטין ואין להן תופעות לוואי. מיקרו פוליק – המרכז הישראלי להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב.

תיקון הדמיית שיער – על ידי מומחים לעניין

תיקון הדמיית שיער מחייב ניסיון וידיים עדינות. הצורך והרצון הם למלא בצבע מקומות שונים אשר לא התמלאו היטב בעת ביצוע הפרוצדורה העיקרית. חוסר כזה משאיר קרחות זעירות, פוגע באחידות השיער ופוגם במראה הנדרש. המטפלת נדרשת, איפה להחדרת החומר בנקודה מדויקת ולשחרר כמות מדודה שתשלים את החסר. לכן מדובר בסוג של התמחות  שאף דורשת פרפקציוניזם. החדרת הפיגמנטים אמורה להיעשות לשכבת העור העליונה בקרקפת הקרויה אפידרמיס. החומר מוחדר למרחק של מילימטר או שניים לכל היותר. הוא נאחז ברקמות הקיימות ונשאר שם לזמן ארוך. מדובר על פיגמנטים המיוצרים ממינרלים טבעיים ללא תוספת או עיבוד של כימיקלים. לכן הוא בטוח לשימוש. למרות איכותו הוא דוהה מסיבות שונות ויש צורך בתחזוקה שנתית או בהתאם לצורך. לאורך זמן הוא דוהה כליל ואז יש צורך לבצע את כל הפיגמנטציה מחדש.

מראה נאה בכל עת

צריך להבין כי נחיצותה של פיגמנטציה היא, במקרים רבים, למלא קרחות קיימות בין שיער טבעי קיים. פיגמנטציה איכותית מדמה היטב מראה של זקיקי שיער ומשתלבת  בצורה מושלמת בשיער קיים עד כדי אי יכולת להבדיל במראה או במגע בין השניים. לקוחות המקפידים רבות על המראה של הקרקפת מבקשים תיקונים בכל עת וצורך. הפרוצדורה הנ"ל תורמת רבות לביטחונם העצמי.

קליניקה מובילה בצפון להדמיות שיער

מיקרו פוליק – קליניקה מובילה להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז מתמחה בתחום ומומלץ לקבל אצלה טיפול מקצועי עם יחס אישי. השירות מקיף וכולל ייעוץ, טיפול אינדיווידואלי מותאם, מחירים נוחים ועוד. מנהלת אותו מומחית בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד.

מירב תשמח לעזור לנוספים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

טיפול בנשירת שיער גברים
טיפול בנשירת שיער גברים

טיפול בנשירת שיער גברים – מיקרו פוליק טיפול בנשירת שיער גברים נעשה בדרכים שונות. אחת המבוקשות היא פיגמנטציה שמטרתה צביעת קרחות קיימות. מדובר על תהליך

קרא עוד >>
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער לגברים

הדמיית שיער לגברים – מיקרו פוליק הדמיית שיער לגברים נועדה למילוי קרחות קיימות ו/או להסוואת צלקות על הקרקפת. מדובר על פרוצדורה הקרויה פיגמנטציה. במהלכה מחדירים

קרא עוד >>
הדמיית שיער בצפון
טיפול בהתקרחות

טיפול בהתקרחות – המראה המגולח מיקרו פיגמנטציה התגלתה כפתרון מהפכני עבור אנשים הנאבקים בהתקרחות ומבקשים לאמץ את המראה המגולח. טכניקה זו כוללת השתלת פיגמנטים על

קרא עוד >>