כדדק

הדמיית שיער לגברים

הדמיית שיער לגברים – מיקרו פוליק

הדמיית שיער לגברים נועדה למילוי קרחות קיימות ו/או להסוואת צלקות על הקרקפת. מדובר על פרוצדורה הקרויה פיגמנטציה. במהלכה מחדירים פיגמנטים בגוון אותו בוחרים לשכבת העור העליונה. הם נאחזים היטב ברקמות לאורך זמן ואינם משנים צבעם. מיקרו פוליק – המרכז הישראלי להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע מפורט.

הדמיית שיער לגברים – הליך בטוח ללא תופעות לוואי

הדמיית שיער לגברים נעשית באמצעות מכשירים אלקטרוניים מיוחדים אשר בקצותיהם מחטים עדינות וזעירות. הן מצליחות להחדיר את הפיגמנטים למרחק זעיר של מילימטר או שניים, ולכן, לא נוצרת פגיעה בנימי דם או בזקיקי שיער מתפקדים. יש לבחור את הפיגמנט הזהה לצבע השיער כדי שייווצר משטח אחיד המדמה היטב מראה של זקיקי שיער המתמזגים היטב בשיער קיים. כל הליך כזה הינו אינדיווידואלי וצריך להתאימו ללקוח. הפיגמנטים הינם טבעיים ומיוצרים על בסיס מינרלים ייחודיים ללא תוספת או עיבוד של כימיקלים. הם מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. הפיגמנטים דוהים בהדרגה ויש לתחזק אותם מדי שנה או בהתאם לצורך. צריך לציין עוד, כי הם מחזיקים מעמד לאורך מספר שנים ואז יש לחדש אותם בתהליך פיגמנטציה נוסף.

תהליך של מספר פגישות

קרחות נוצרות עקב נשירת שיער טבעית, בגלל מחלות וטיפולים בהן, עם שימוש בחומרים מזיקים לאחר השתלות שיער שאינן מוצלחות ועוד. צלקות נוצרות, לרוב, עקב תאונות. הפגישה הראשונה בקליניקה כוללת אבחון לקרקפת ולשיער, וכן, בחירת גוון הפיגמנט הרצוי. המטפלת המומחית מכירה היטב את נקודת ההזרקה ויודעת להחדיר את כמות הפיגמנט המדויקת. בעת הצורך אף משתמשת בחומרי אלחוש. כל מפגש אורך מספר שעות. המרווח בין פגישה אחת לשנייה תלוי בגורמים שונים.

מרכז המנוהל היטב

מיקרו פוליק – המרכז הישראלי להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז מתמחה בתחום ומומלץ לקבל אצלו טיפול מקצועי עם יחס אישי. השירות מקיף וכולל ייעוץ לכל מתלבט, טיפול פרפקציוניסטי, מחירים נוחים ועוד. מנהלת אותו מומחית בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח להעמיד את יכולותיה לטובת נוספים.

קעקוע שיער לגברים

קעקוע שיער לגברים 

קעקוע שיער לגברים מוגדר כפיגמנטציה ומטרתו מילוי קרחות קיימות ו/או הסוואת צלקות בקרקפת. מדובר על החדרת פיגמנטים לשכבת העור העליונה באמצעות מחטים עדינות ודקות. הם נאחזים היטב ברקמות וצבעם לא משתנה אבל דוהה. מדובר על הליך בטוח וללא תופעות לוואי כלשהן. מיקרו פוליק – המרכז הישראלי להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רלוונטי.

קעקוע שיער לגברים – לטווח זמן ארוך

קעקוע שיער לגברים נעשה לזמן רב אלא יש לתחזקו אחת לשנה או לפי הצורך. ההבדל בין קעקוע לפיגמנטציה קיים כי קעקוע נעשה לשכבות העור העמוקות יותר ולכן נשאר לתמיד. בהליך פיגמנטציה מחדירות המחטים את החומרים לעומק של מילימטר או שניים לכל היותר. הדבר מונע פגיעות בנימי דם או בזקיקי שיער מתפקדים. הפיגמנטים מיוצרים על בסיס מינרלים ייחודיים ללא תוספת או עיבוד של כימיקלים. הם וכל התהליך מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. על מנת לקבל משטח אחיד המתמזג בשיער הקיים יש לבחור בפיגמנט בגוון דומה. התוצאה משביעת רצון ומדמה היטב מראה של זקיקי שיער ויוצרת אשליה של ראש מגולח היטב. כל הליך כזה הינו אינדיווידואלי ומותאם ספציפית ללקוח. הפיגמנטים מחזיקים מעמד לאורך מספר שנים וכאשר הם נעלמים יש לחדשם בתהליך פיגמנטציה נוסף.

טיפול במספר פגישות

יש לציין כי קרחות נוצרות בגלל נשירת שיער טבעית, עקב מחלות וטיפולים בהן, לאחר שימוש בחומרים מזיקים, בגלל השתלות שיער שאינן מוצלחות ועוד. צלקות נוצרות, לרוב, עקב תאונות. הפגישה הראשונה במרכז מיועדת לאבחון הקרקפת והשיער ולבחירת גוון הפיגמנט הרצוי. בפגישות הבאות מזריקה המטפלת המומחית את הפיגמנטים בכמות הרצויה לכל נקודה נבחרת. היא משתמשת בעת הצורך בחומר מאלחש.

מרכז בעל שם ומסורת

מיקרו פוליק – המרכז הישראלי להדמיות שיער בניהולה של מירב עוז מתמחה בתחום ומומלץ לקבל אצלו טיפול מקצועי המלווה ביחס אישי. השירות מקיף וכולל ייעוץ לכל סיטואציה, טיפול פרפקציוניסטי, מחירים נוחים ועוד. מנהלת אותו מומחית בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהשתלמויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח לשרת רבים נוספים.

קבע פגישת ייעוץ עוד היום ואחזור אליך בהקדם

עוד בנושא

טיפול בהתקרחות

טיפול בהתקרחות – המראה המגולח מיקרו פיגמנטציה התגלתה כפתרון מהפכני עבור אנשים הנאבקים בהתקרחות ומבקשים לאמץ את המראה המגולח. טכניקה זו כוללת השתלת פיגמנטים על

קרא עוד >>
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער לגברים

הדמיית שיער לגברים – מיקרו פוליק הדמיית שיער לגברים נועדה למילוי קרחות קיימות ו/או להסוואת צלקות על הקרקפת. מדובר על פרוצדורה הקרויה פיגמנטציה. במהלכה מחדירים

קרא עוד >>
הדמיית שיער לנשים
הדמיית שיער לנשים

הדמיית שיער לנשים – מיקרו פוליק הדמיית שיער לנשים נעשית כדי למלא קרחות קיימות ו/או להסוות צלקות. הן חייבות לקחת בחשבון כי המראה הנוצר מדמה

קרא עוד >>